מתנפחים להשכרה

מתנפחים להשכרה

בזמן שילדיכם קופצים וצועקים משמחה, יש לקחת בחשבון כמה דברים לפני שתניעו את הקטנטנים שלכם ותשקיעו בבית מקפיץ טוב לילדים. חשוב שתדע כיצד פועלים מתנפחים ומתנפחים, וזה אחד הדברים שאתה צריך לקחת בחשבון כשאתה חושב אם אתה קונה אותם או לא.

אם ילדיכם משתמשים בטירה המתנפחת בסוף השבוע

עליכם לשמור על ניקיון אזור ההקפצה הראשי, כלומר לנקות את הטירות המקפיצות בעזרת חומרי ניקוי צמחים לפני האירוע, במהלכו ואחריו. אם יש לכם חצר אחורית קטנה, כדאי לכם לקנות בית קופצני קטן יותר כדי שלא להתחכך בגדר משני צידי הבית. אם בית מתנפח ענק לא מתאים לגינה שלך, אתה לא צריך לקנות אותו. אבטח את המגלשה והבתים המקפיצים כראוי עם שקי חול וערימות לאחר המסירה.

הטכנולוגיה שמאחורי הטירות המתנפחות זהה גם לטירות המתנפחות, שעשויות ממיטב החומרים ומכונות התפירה באיכות הגבוהה ביותר וגם באיכות גבוהה.

בגובה 1.50 מ 'הם טירות מתנפחות מקורות נהדרות

אך ניתן להשתמש בהן גם בחצר האחורית. הם מכילים גם בריכה קטנה בקצה אזור המגלשה, כך שניתן להעביר את המתנפחים למכירה בקלות. הגודל הקטן יותר מתקפל כדי להפוך טירה מתנפחת גדולה לילדים וקיר טיפוס למבוגרים, שגם נכנס והופך אותה לבחירה הראשונה עבור טירות מתנפחות בחצר האחורית.

ישנם מספר מכשולים באזור הקופצני ונדרש מקום רב כדי לתקן את הטירות המתנפחות המתנפחות. המתנפחים מצוידים בכדורי סקוטש ניאופרן, שיכולים לשמש חישוקי ירי לתרגול מטרה.

אם יש לך הזדמנות לקנות ולהפעיל את הטירה המקפיצה או אם אין לך ניסיון בניהול עסק של טירות מתנפחות, אתה יכול להשתמש בשירות השכרת מתנפחים.

אם אתם מתכננים להשתמש בבית להקפיץ בבית

עשו לעצמכם טובה ומדדו את החלל שלכם לפני שתתחילו לחפש אחד שמתאים לכם. טירות מתנפחות מגיעות בגדלים שונים ואין גודל סטנדרטי עבורן מכיוון שהן יכולות להיות הרבה יותר גדולות ועם פונקציות רבות ושונות.

גם בבריטניה וגם באוסטרליה

יש הנחיות לפיהן הקירות חייבים להיות מנופחים במלואם מכל שלושת הצדדים וכי יש לאבטח ילדים שקופצים או נופלים בעזרת שטיחי קפיצה. אם אתה מציב קרש צלילה קרוב מדי, זה יכול להוביל לפגיעה מסוכנת במבנים ובפציעות. אם אתה דוחף או זורק את ילדיך לבתים המקפיצים, הם יכולים בקלות להיתקל אחד בשני ולגרום לפציעות חמורות.

בית קופצני מסחרי יכול להכיל יותר ילדים מאשר טירות מתנפחות למגורים בכל זמן נתון

אך הם בנויים לשימוש ארוך יותר. אפשרות מהנה היא מגלשה רטובה מתנפחת שיכולה לשמש מעמד – בדמות בית קופצני, קרש צלילה או אפילו מגלשת מים. שילוב זה ידוע כיחידת שילוב, מכיוון שהמגלשה מותקנת על הבית המקפץ. נפיחות בגינה שלך יכולה גם לספק פרטיות רבה יותר, כך שילדיך יוכלו ליהנות מקפיצות מתי שהם רוצים.

ניתן לשכור טירות מתנפחות ומגלשות מתנפחות כמעט לכל סוג אירוע בו ילכו ילדים

הם יכולים לספק שעות של בידור ולהשאיר את הילדים במפרץ, בעוד שהמבוגרים יכולים להירגע וליהנות. מי שרוצה לנהל טירה מתנפחת או להחליק כדי להרוויח כסף יכול להקים את הציוד בגינה שלהם או בגינה של חבר או בן משפחה.

עם מגדל צלילה למגורים תוכלו ליהנות מכל התכונות שהיו לכם אם הייתם שוכרים סירת גומי מסחרית

אנשים מכנים אותם מתנפחים, והם מתוארים כמעט כמו אותו דבר. הנושא של טירות מתנפחות הוא שילוב של כיף, כיף וכיף – כיף לילדים ולמבוגרים כאחד.

הטירות המתנפחות בנויות כאלטרנטיבה לטירה המקפיצה המסורתית עם הצעות מגוונות לילדים ולמבוגרים. הטירות המקפצות הפופולריות ביותר בארצות הברית כוללות: מגלשת מים, מגדל צלילה ואפילו בריכת שחייה.

ישנם הרבה דגמים שמקלים על בילויים בבית הקופצני

מתנפחים שנשכרים לעתים קרובות כוללים טרמפולינות, שניתן לקפוץ עליהן בעלות נמוכה בהרבה מהטירה המקפיצה המסורתית. התוצאה היא הפחתה משמעותית במשקל, מה שמקל הרבה יותר על בניית טירה מתנפחת בתוך דקות בלבד. הקפצה ומשחק עם הטירה היא דרך נהדרת לשחק משחקי מחבואים הטובים לבריאות וסיבולת הילדים.

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

כלוב אילוף לכלבים

פוסט זה בבלוג מציע מדריך מקיף על השימוש בכלובים לאילוף כלבים, מדוע הם חיוניים בתהליך האילוף וכיצד להשתמש בהם ביעילות. זה מפיג תפיסות שגויות נפוצות

חופשה משפחתית בתאילנד

צלול אל נפלאותיה של תאילנד בזמן שאנו חוקרים את התרבות העשירה של המדינה, הנופים היפים וחיי העיר השוקקים בפוסט הבלוג המקצועי הזה. מהחופים השלווים של