משלוחי אלכוהול

אלכוהול משתרך אחרי תקנות וציפיות. משקלו של בקבוק אלכוהול מלא בשילוב עם דרישות נוספות עבור עלויות המשלוח של אלכוהול, כמו חתימת מבוגר, הביא לעליית תעריפי ההובלה. באוקטובר 2017 הוצג הצעת חוק של הקונגרס, HR 4024, שתאפשר לשירות הדואר של ארצות הברית לשלוח אלכוהול מהר יותר ולהפחית את עלויות המשלוח, אך החשבונות נעים לאט.

קמעונאות מוגבלת מעט יותר

אך צרכנים ימצאו קמעונאים רבים המוכנים למסור אלכוהול לפתחנו על פי כללים בין-ממשלתיים. על פי Wines & Vines ShipCompliant (SOVO), קיימות כיום 44 מדינות שמאפשרות משלוח ישיר של אלכוהול אל הגולשים לצרכנים. המדינות שאינן מאפשרות זאת הן דלאוור, אוקלהומה, רוד איילנד, מיסיסיפי, אלבמה, אלבמה, יוטה ודלאוור.

לאחר קבלת רישיון תקף למסירת אלכוהול

על המשלוחים להיות מורשים ומורשים למשלוח לארץ המוצא והיעד, בהתאם לחוקים והתקנות הפדרליים והממלכתיים. מדינות מסוימות מאפשרות משלוח של משקאות חריפים שקונים הצרכנים ממזקקות מדינה מורשות. ראה את התיקון להסכם UPS למשלוחי רוחות מורשים, המאפשר משלוח מזקקות בין מדינות.

היכולת למשלוח יין תלויה באופי השולח, ברישיון מכירת היין ובדיני מדינת היעד. זכור מגבלות יעד. UPS אינו מקבל משלוחי בירה או אלכוהול לצרכנים. UPS מקבל משלוחי בירה ואלכוהול רק במדינות נבחרות.

הכללים למשלוח אלכוהול הם קפדניים מאוד

והחוקים המסדירים את משלוח האלכוהול משתנים ממדינה למדינה. החברות היחידות שיכולות לשלוח אלכוהול הן חברות המורשות למכור אלכוהול, ומסיבות במדינות המתירות משלוח. אם אתה מנסה לשלוח אלכוהול ללא רישיון, אתה עומד בפני קנסות.

האם ניתן לשלוח אלכוהול או לא תלוי במגוון חוקים מקומיים וממלכתיים מהמדינה בה נמצא השולח ועד למדינה בה נמצא הנמען

אם אתה אדם בעל רישיון אלכוהול, ארגון או גוף מסחרי, אינך יכול לשלוח אלכוהול. אם לוקחים יין כדוגמה, מדינות רבות מגבילות את מספר ארגזי היין שניתן לשלוח בתקופה מסוימת.

UPS שולח יין לסוחרי יין מורשים

ליצרנים ולמפיצים החותמים על הסכם מיוחד למשלוח יין עם UPS. כמו יין, גם UPS מקבל משקאות חריפים של סוחרי אלכוהול מורשים, מפיצים ויצרנים. משקאות חריפים מסופקים לצרכנים באמצעות ארגונים המורשים למכור, להפיץ ולייצר משקאות חריפים.

UPS תשלח בירה רק למשלוחים שיש להם רישיון קמעונאי או מבשלת בירה בתוקף מדינות מולדתם. עליך לרכוש את רישיון המשלוח המתאים במדינת היעד. אסור להכניס אלכוהול למשלוחים של USPS.

משלוח אלכוהול בדואר כפוף להגבלות מסוימות על סמך הספק שתבחר

USPS אינה מתירה משלוח אלכוהול. עליהם לעמוד בכללי האלכוהול של ארץ המוצא ומדינת היעד. בנוסף, אם אתה משתמש באריזות שעליהן מועבר אלכוהול, יש לכסות כל תיוג או סימן המציין כי אלכוהול נמצא על האריזה, או שהחבילה שלך תידחה למשלוח. על השולח לבחור בעל רישיון לאספקת אלכוהול המיועד למקבלים המחזיקים ברישיון אלכוהול ממלכתי או פדרלי. על השולחים לבחור שם צרכני עבור יין המסופק לצריכה אישית של צרכן יחיד אם היין מיועד לכתובת מגורים או עסק.

אתה רשאי לשלוח יין ומוצרים אלכוהוליים אחרים ללקוחות

שולחים ומקבלים חייבים להיות סיטונאים מורשים, עוסקים מורשים, מפיצים מורשים, יצרנים מורשים או יבואנים מורשים. יש לתייג את כל המשלוחים כמשלוחים צרכניים ולעמוד בכל החוקים והתקנות הרלוונטיים.

לאחר תשלום מיסי עסקה ויוקרה

יש לאשר את הקונה במדינה את מכירת היין למשלוח ישיר. השלב הבא הוא כיצד לארוז את משלוח האלכוהול עם חומרי אריזה שאושרו על ידי FedEx. לידיעתך, הסכם משלוחי האלכוהול של FedEx נדרש בעת מסירת פריטים אלכוהוליים.

לא יותר מהמספר הכולל של 9 מארזי יין המורשים על פי פסקה (1) (א) לפסקה זו לקונה של אותה מדינה לשימוש אישי במהלך השנה הקלנדרית

יין שנמכר על פי סעיף זה ייחשב כמכר באותה מדינה תמורת הרשאות עסקה, מיסים ומסי יוקרה. המנהל מנפיק רישיון מסירה ישירה ליקב המחזיק בהיתר קרקע פדרלי מטעם לשכת המס והסחר באלכוהול וטבק ובעל רישיון ייצור יין נוכחי ממדינה זו או ממדינה אחרת.

יקבי משק מורשים תחת SS4-2050.4

יקבים המחזיקים ברישיון יצרן או רישיון יצרן מוגבל שהונפקו על ידי המדינה, ואלה המחזיקים ברישיון משלוח ישיר. לכל מדינה (ובמקרים מסוימים העירייה או המחוז) יש חוקים משלה למכירת ומשלוח משקאות אלכוהוליים. אנא בקר בדף זה לרשימת סוכנויות פיקוח על אלכוהול ממלכתיות שיכולות לסייע לקבוע אם מקבל הרישיון מקבל משלוחי אלכוהול כסיטונאי, מפיץ, מפיץ או יצרן אלכוהול.

אלסקה

פלורידה ומינסוטה הן שלוש המדינות הפחות מחמירות כשמדובר בחוקי אלכוהול. המשלוחים מוכנים להסיע אלכוהול ממדינה למדינה, אך אינם מקבלים משלוח אלכוהול מהצרכנים. את מדיניות משלוח האלכוהול של FedEx ניתן למצוא כאן, ומדיניות האלכוהול של UPS זהה למדיניות ה- FedExs, אך שמתי לב כי UPS הרחיבה מעט את תחומה.

אם אתה תוהה לאילו מדינות לשלוח אלכוהול

הנה רשימה של מדינות בהן אסור לשלוח אלכוהול לתושבים. זה חכם לדעת את החוקים המסדירים את משלוח המשקאות על ידי המדינה או המדינות שאליהן ברצונך לשלוח. אם תנסה לשלוח אלכוהול כתושב רגיל של מדינה אחרת, אתה עלול להתמודד עם הרבה בעיות משפטיות.

לכל מדינה דרישות רישוי וחוקי שילוח משלה

ולכן חשוב לבחון את אתר המדינה כדי להבין את ההשפעה של כל שינוי. לקבלת סקירה כללית על הענף, יקב כולל מידע מקיף על משלוח למדינות. בנוסף לדרישות העמידה ברגולציה לגבי סיידר, כל 50 המדינות נשאלו לגבי תקנות. כתוצאה מכך, המוכרים אחראים לתשלום כל המסים הפדרליים, הממלכתיים והמקומיים על מכירת משקאות ואלכוהול שנשלחים על ידי DTC.

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

כלוב אילוף לכלבים

פוסט זה בבלוג מציע מדריך מקיף על השימוש בכלובים לאילוף כלבים, מדוע הם חיוניים בתהליך האילוף וכיצד להשתמש בהם ביעילות. זה מפיג תפיסות שגויות נפוצות

חופשה משפחתית בתאילנד

צלול אל נפלאותיה של תאילנד בזמן שאנו חוקרים את התרבות העשירה של המדינה, הנופים היפים וחיי העיר השוקקים בפוסט הבלוג המקצועי הזה. מהחופים השלווים של