סתימות בביוב

סתימות בביוב

זה מעצבן לאבטח ביוב ומים גולמיים, אך כאשר הבעיה האמיתית מתרחשת בצנרת הביוב יש לך בעיות אמיתיות. מי השפכים לא יכולים לנקז כראוי מהמערכת והפסולת נשכחת להידחק, מה שגורם למערכת הביוב להיות עומס יתר.

אם אתה מוצא חלקת דשא רטובה, אם לא ירד גשם או שלג לאחרונה, זה עשוי להיות ביוב מצינור ביוב פגום. אחד הסימנים הברורים ביותר לכך שיש לך צינור ביוב שבור יהיה הצטברות הביוב בחצר וייתכן שתזדקק לשירותי שאיבות ביוב.

אם זה נהיה גרוע מספיק

אתה עלול לגלות שהביוב דולף למערכת הביוב וכי מכשולים בביוב משפיעים על כל האינסטלציה בביתך. אם הביוב הראשי שלך סתום, הוא יכול לסגת אל הביוב סביב הבית, ולכן הסתימות יכולות להיות כל כך גרועות. לדוגמא, אם יש לכם מטבח או חדר אמבטיה שבהם הביוב או האסלה מצפצפים ויש לטבול אותם באופן קבוע בעת ההדחה, זהו סימן לאיטום בצינור ביוב.

כאשר צינור ביוב נשבר או נשבר, הביוב לא יכול לנקז כראוי מהמערכת, מה שמוביל למילוי חוזר מיידי ותכוף. אם קו ביוב ראשי נחסם, זה יכול להוביל לניקוז ואולי לבעיות בטיחות בביוב.

תיקון סתימה בעזרת אינסטלטור ביוב מורשה

אם הגורם לפתיל הוא קו רוחבי העובר ממתקן הבית אל התעלה הראשית, באחריותו של בעל הבית לשכור מוט או קו כדי להסיר שכבה זו ולמנוע את הסתימה. אם אינסטלטור או מנקה ביוב מורשה אינם יכולים לתקן סתימה ברכושכם, הוא יכול להפנות אתכם לאיש מקצוע מוסמך אשר יקל על השירות או ימליץ על חפירה.

אם יש סתימה בשקע הביוב, האינסטלטורים של חברת רז ביובית נתקן את הבעיה תוך 24 שעות. הצוות ייתן לך אפשרות להסיר את החסימות מהצינור. אם אין חסימות, הצוות שלנו יכול להסיר אותן תוך שעות ולהסיר אותן תוך מספר ימים.

אם אתם שוכרים אינסטלטור רשום או מנקה ביוב לניקוי צינור הביוב שלכם

אנו ממליצים לקבל יותר מהצעת מחיר אחת. ערבויות המחירים משתנות ואם תתקשר לאינסטלטור בטלפון למערכת בקרת זיהום המים במרידן, העמלות שלך יהיו אחראיות אם יש נעילה בערוץ הראשי. אם יש לכם ביוב תוכלו לקרוא למומחה שיעזור לכם להפעיל את מערכת הביוב כמו שצריך, ובעלות הכי יעילה שאפשר.

אם אתה חושד שיש לך מנעול ביוב בבית או מנעול במערכת הביוב הראשית, אנא התקשר לווגנר. אם אתם חווים שטיפה איטית, רעש גרגור ו / או מקלחת ניקוז, פנו לאינסטלטור.

אם אתה חושב שיש לך סתימה בביוב או בביוב שלך

אנו ממליצים לפנות לאינסטלטור. אם אתה עדיין מאמין שהצינור שלך לא נפגע מסתימות ביוב, יתכן שתנסה בעצמך, אך שיטה זו אינה עובדת, אנא התקשר לאינסטלטורים שלנו. אם לא, פנה לחברת האינסטלציה שלך לקבלת מידע נוסף אודות הבעיה.

מי שפכים מוזרמים לכיור, לשירותים או למערכת ביוב אחרת, ואז הסיבה היא איפשהו בצינור הביוב. עליך ליצור קשר עם צוות שירות התחזוקה של רז ביובית בכדי לעזור בפתרון הבעיה.

אם שמתם לב שבעיית הניקוז מוגבלת לניקוז אחד

תוכלו לפתור את הבעיה על ידי ניקוי בעזרת צינור ניקוז. אם אין צנרת תת קרקעית להסרתו, סביר להניח שהבעיה שלך היא צינור ביוב פרטי המכונה ניקוז. באחריותך להסיר את המצור ולהסיר אותו בהקדם האפשרי.

אם יש לך ניקוז סתום כל הזמן

במיוחד בקומות התחתונות של הבית שלך, זה עלול להיגרם על ידי קרע או סתימה בצינור הביוב. הסבירות היא שהסתימה נמצאת בביוב שלך או במערכת הביוב שלך, אך ייתכן שמערכת הביוב העירונית שלך נסתמת יותר. אם קו הביוב שלך אינו חסום על ידי תולעת או סילון מים, אתה יכול לבקש בדיקה כדי לקבוע מה גורם לסתימה. כדי לקבוע את המיקום וסוג צינורות הביוב, קבל העתק של תוכנית הביוב של הנכס ואבטח את הניקוז הראשי של הבית. אתה יכול להשתמש במידע זה כדי להימנע מלשתול משהו בקו הביוב או בסמוך לו.

אם אתה מבחין בצינור ביוב מכוסה מכיוון שהמים מתנקזים לאט מאוד לשירותים

ייתכן שיש לך סתימה. כשאתה משחרר את צינורות הביוב, חשוב למצוא פתח בקרה (IO) לסתימות ולדחוף את הצינורות דרכם. יש סיכוי טוב שחסמת את צינורות הניקוז הראשיים בביתך, במיוחד בקומות התחתונות של ביתך או בחלקים אחרים של הבית.

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

החשיבות במציאת מנעולן בתל אביב

בעיר השוקקת תל אביב מנעולן בתל אביב חיוני הן לעסקים והן לתושבים. הבטחת מקום מאובטח והיכולת להתמודד עם בעיות הקשורות למנעולים במהירות יכולה לחסוך זמן,

כלוב אילוף לכלבים

פוסט זה בבלוג מציע מדריך מקיף על השימוש בכלובים לאילוף כלבים, מדוע הם חיוניים בתהליך האילוף וכיצד להשתמש בהם ביעילות. זה מפיג תפיסות שגויות נפוצות